Folk Bez piva to není ono!

Cestování za folkemKonečně stránka, kde naleznete také trochu "kultůry" nebo snad spíše "něco o hudbě". Po kliknutí na odkaz se dozvíte další podrobnosti z návštěvy vybrané konkrétní akce, moje zážitky z festivalu a pravděpodobně zde najdete i nějaké fotografie, které jsem tam pořídil já nebo moji kamarádi.

ZAHRADA Náměšť na Hané 3.7. - 6.7.2003
Zámek v Náměšti Na folkový festival do Náměště na Hané s názvem "Zahrada" jsme se vypravili již podruhé. Při naší první návštěvě nás tento, podle vyhodnocení časopisu Folk & Country, nejlepší F&C festival u nás nadchnul a tak jsme ani podruhé neváhali a vydali jsme se za folkem na střední Moravu.


COUNTRY LODĚNICA Piešťany 30.8. - 1.9.2002
Na Slovensko jsme se vydali za folkem poprvé a musím přiznat, že jsme nelitovali. Čekalo nás tam i v září krásné letní počasí, příjemná atmosféra folkového městečka na břehu Piešťanské loděnice a spousta a spousta zajímavé hudby v českém a slovenském podání. Během festivalu jsme stihli i návštěvu slavného Čachtického hradu, který leží nedaleko od Piešťan.


SETKÁNÍ Konopiště 24.8.2002
Kvokál na Setkání Setkání již tradičně konané v jednom z nejhezčích přírodních amfiteátrů u nás, uprostřed krásného parku u zámku Konopiště, kde svého času pobýval i následník trůnu Ferdinand d Este, jsme navštívili již poněkolikáté. Poprvé jsme ale využili možnost nocování na tábořišti přímo vedle amfiteátru.
ZPĚT na CESTOVANI

ZPĚT na OSTATNI

Tato stránka se stále připravuje...
Luboš Suchna @ 2003

HOLAN Sport -  vybavení do přírody