horoskop

Upřímný horoskop
Konečně upřímný horoskop:


Vodnář (20.ledna-18.února)
Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžu ani vystát.


Ryby (19.února-20.března)
Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na tvé přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svojí sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstate jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.


Skopec (21.března-19.dubna)
Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. ˇCasto zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podcenuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí.


Býk (20.dubna-20.kvetna)
Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašne moc pracuješ - vetšina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.


Blízenci (21.kvetna-21.cervna)
Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu...


Rak (22.cervna-22.cervence)
Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado... Duležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom Raci...


Lev (23.cervence-22.srpna)
Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají radši onanii než skutečný sex.


Panna (23.srpna-22.zárí)
Ty jsi ten logický typ, co nesnásí neporádek. Tvoje malicherné hovnozroutství vyvádí z rovnováhy tvé prátele a kolegy. Jsi chladný, nemás city, pri soulozi casto usínás. Z Panen se stávají dobrí politici a pasáci.


Váhy (23.zárí-22.ríjna)
Jsi umelecký typ - to proto, ze se neumís vyrovnat se skutecným svetem. Jestli jsi chlap, tak jsi urcite buzerant. Tvoje sance získat dobrou práci nebo hodne penez jsou nekde mezi nulou a mínus petimiliónem. Vetsina zen ve znamení Vah jsou kurvy. Kazdý clovek narozenýve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.


Stír (23.ríjna-21.listopadu)
Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrchol dosáhnes jen díky tomu, ze nemás v sobe ani gram morálky. Jsi ten nejvetsí spinavec v celém zvíretníku - díky bohu vetsinu stíru jeste vcas vodkráglujou...


Strelec (22.listopadu-21.prosince)
Jsi nadsený optimista. Tvrdohlave se spoléhás na stestí, ale to jedine proto, ze ti chybí jen náznak talentu. Vetsina Strelcu jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný srác.


Kozoroh (22.prosince-19.ledna)
Jsi konzervativní a z rizika se vzdycky naseres. V podstate si bezcharakterní spekulantský hovnák. Nikdy se nikdo dulezitý v tomto znamení nenarodil - krome Arnolda Benedikta. Nastestí je vetsina Kozorohu impotentní ...


Zdroj ... WWW
ZPĚT