OSTATNI vyčůránek

Ostatní


Ahoj. Právě, jak si ti všímavější z vás asi všimli, se nacházíme na hřbitově. Najdeš zde "pochované" vše, co jsi zatím marně hledal na ostatních stránkách! Alespoň doufám. :-))

BU, BU, BU!!! Pánové, chcete-li si otestovat, jak je na tom vaše partnerka po stránce inteligence, můžete využít následující test.
... Pokud neuspěla nebuďte smutní, určitě v tom nebude sama !


A nyní i testík pro pány! Jedná se o test vašich rozpoznávacích schopností. Pozor, je to velmi náročné, obrázky si jsou k nerozeznání podobné! A zde je již slibovaný rozpoznávací test : NAJDI 7 ROZDÍLŮ.

Pro otrlejší tu mám i stránku plnou kameňáků. Neváhej, klikni na odkaz a jsi tam!


Zde nabízím odskok do světa hudby pro příznivce FOLKU. Na tuto stránku se dostaneš i ze stránky o cestování, protože zde popisuju naše výjezdy na různé folkové festivly. Je mi ale jasné, že asi málokdo by to tak hledal, a proto nabízím tento odkaz i zde.

ZAJÍMAVOSTI :
- Jak stará je Japonská civilizace aneb něco o podmořských pyramidách
- Tři jointy jsou horší než 20 cigaret
- Sex na pláži se může pěkně prodražit
- Pivo prospívá zdraví, inteligenci a kráse
- Planetka Apophis může zasáhnout Zemi v roce 2036


Dámy pozor! V Čechách řádí nebezpečný ÚCHYL. Nabízím vám podrobnější informace o tomto rafinovaném lumpovi, který vás může snadno o ledacos připravit!!!

Na závěr jsem si pro zájemce sehnal jeden horoskop, jak se uvádí v jeho názvu jedná se prý o opravdu upřímný horoskop! Já bych ale doporučoval číst raději až po 22.hodině!!! Je totiž trochu drsnější!

ZPĚT